HappyTFriends
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Co powiesz na przeniesienie się w świat z kreskówki HTF? Wciel się w bohatera albo stwórz własną postać i prowadź życie z odrobiną rozrywki, śmiechu i brutalności.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Flippy/Fliqpy - Ankieta

Go down 

Jak oceniasz grę Flippiego/Fliqpiego?
Nie ma lepszego takiego jak ty! (*owacje od pingwinów*)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap50%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Uwielbiam Cię... całego! (*fap-fap*)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap25%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Jest w porządku. (Ni ziębi mnie to, ni parzy~)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap0%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Herbaty? (Daj sobie trochę czasu.)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap25%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Nie znam się. (Czym ty jesteś?)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap0%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mogłoby być lepiej. (Trzymaj się kanonu!)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap0%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Człowieku, z czym do ludzi? (Aż się czytać odechciewa.)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap0%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dno, dna. (Fail za failem... weź najlepiej skasuj konto.)
Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_lcap0%Flippy/Fliqpy - Ankieta I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4
 

AutorWiadomość
Flippy

Flippy


Liczba postów : 27
Join date : 08/08/2013
Skąd : Kampiak, między lasem a miastem

Flippy/Fliqpy - Ankieta Empty
PisanieTemat: Flippy/Fliqpy - Ankieta   Flippy/Fliqpy - Ankieta EmptyCzw Gru 12, 2013 12:59 am

Ostatnio przeżywam straszne rozterki. Gra Flippym wbrew pozorom jest dość trudna. (Na bieżąco trzeba wymyślać nowe, kreatywne morderstwa, czy pilnować herbaty~ itd.)
Ciągle zauważam swoje odejścia od kanonu i często muszę mieć otwartą kartę postaci, albo szprycować się fan-artami z htf (na których niestety jest pełno Dida - który i tak mnie nie lubi~). Cóż... chyba ostatnio jest z tym coraz gorzej.
Chcę usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Fajnie by było gdybyście się również trochę wypowiedzieli. Jedno zdanie, czy dwa...? Na poprawę osobowości.
Sami sprecyzujcie jak widzicie Flippiego. Fani często mają odmienne zdanie co do jego zachowania i wyglądu. To wprowadza dodatkowy mętlik. Ale może dzięki poradom będę wiedział czego powinienem się trzymać.

*znowu ma wyrzuty z powodu ignorowania Flaky*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Flippy/Fliqpy - Ankieta Empty
PisanieTemat: Re: Flippy/Fliqpy - Ankieta   Flippy/Fliqpy - Ankieta EmptyCzw Gru 12, 2013 2:21 pm

Flippiego...? Cóż widzę go tak, jak nim grasz. Niezbyt potrafię sobie teraz wyobrazić innego żołnierza, mi się twa gra zwyczajnie podoba, uwielbiam czytać twoje i Mola rozgrywki~... ale jeżeli czujesz potrzebę zmiany, to zmieniaj, resetuj. Przede wszystkim trzeba samemu dobrze się czuć grając, a nie grać by grać, bo innym to pasuje D: to psuje całą chęć do gry i wprowadza monotonie i bardziej męczy niźli cieszy!

Tak poza tematem~ Pamiętam jak początkowo obawiałam się, jak gra nim może ci wypaść, bo Flippy to akurat postać w której można w którąś stronę przesadzić bardzo łatwo... no ale cóż, uwielbiam teraz twoje i Mola rozgrywki czytać, więc na moje dobrze jest~

I nie ignorujesz mnie! Przynajmniej ja tego tak nie odczuwam, po prostu ja zbyt mało na rozgrywkę wchodzę :c
Powrót do góry Go down
 
Flippy/Fliqpy - Ankieta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Flippy ~ Fliqpy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
HappyTFriends :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do: